Tęsknisz za Polską i myślisz o powrocie do kraju?

Nie czekaj! Skontaktuj się ze mną!

Aktualnie poszukujemy Liderów Zmiany i oferujemy:

• Umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie produkcyjnej;
• Bardzo bogaty pakiet benefitów (w tym m.in. ubezpieczenie zdrowotne, kartę sportową, szkolenia);
• Pracę w systemie czterobrygadowym;
• Możliwości rozwoju zawodowego.

Twoje zadania:
• Nadzór oraz efektywna realizacja procesu produkcji pod względem ilościowym i jakościowym;
• Organizowanie pracy i zarządzanie zespołem pracowników;
• Usprawnianie procesu produkcyjnego i prowadzenie dokumentacji;

Oczekujemy:
• Wykształcenia w zakresie zarządzania/ organizacji produkcji;
• Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
• Umiejętności organizowania i planowania produkcji;
• Minimum komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Już dziś prześlij swoje CV na adres: anna.nieradka@antal.pl lub zadzwoń pod numer: +48 512 175 454.
Z chęcią odpowiem na Twoje pytania i pomogę w znalezieniu ciekawej pracy!