Opieka do babuni / 1650€ / od 26.07 na 2 miesiące / BRACKENHEIM

Na zastępstwo poszukujemy opiekunki do babuni lat 76. Podopieczna ma zaawansowaną demencję (zapomina się), ale jest bardzo miła i spokojna. Babcia jest osobą inkontynentną i nosi pieluchomajtki. Porusza się samodzielnie i bardzo lubi spacerować. Potrzebuje wsparcia w ubieraniu się i myciu. Trzy razy w tygoniu babcia chodzi do Tagespflege na pięć godzin. Pani mieszka z mężem, który jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem - nie sprawia żadnych problemów opiekunce. Państwo potrzebują pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego, przygotowaniu posiłków, gotowaniu. Dla opiekunki jest dostępny osobny pokój z dostępem do internetu. Oferta jest sprawdzona!

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- mile widziane referencje

Oferujemy:
- umowa na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie 1650€ miesięcznie netto
- 150€ zwrotu kosztów podróży
- opieka polskiego biura podczas pobytu

Opiekun oferty: Honorata Ziemba, e-mail: office@euroservice.net.pl, tel. 74 640 81 80 lub 74 640 52 53

Bardzo prosimy o załączenie następującej klauzuli do dokumentów rekrutacyjnych:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Euro Service Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko opiekuna osób starszych.
* Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Euro Service Agnieszka Wyszomirska ul. Pułaskiego 7/4, 58-100 Świdnica.
* Wyrażona zgoda jest dobrowolna i jej brak, nie ma wpływu na przeprowadzany proces rekrutacji.

Kontakt:

Opiekun oferty: Honorata Ziemba, e-mail: office@euroservice.net.pl, tel. 74 640 81 80 lub 74 640 52 53