ASTA WORK (nr rej 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko
Dekarz m/k
Miejsce pracy: Olpe, Niemcy

Termin: od zaraz


Opis:

Miejsce pracy: okolice miasta Olpe, Niemcy

Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

Praca jest na stałe, bezpośrednio w niemieckim zakładzie dekarskim

Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 do 210 godz. miesięcznie

Obowiązki:

Montaż konstrukcji dachowych

Pokrycia dachów płaskich i stromych

Montaż okien dachowych, wyłazów i świetlików

Obróbki blacharskie pokryć dachów i ścian

Montaż rynien i instalacji odgromowej


Wymagania:

Zawód ukierunkowany jako: dekarz lub pokrewny

Wysokie kwalifikacje i aktualne doświadczenie zawodowe

Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach

Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracyOferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

+ Gwarantowana praca i wypłata podczas okresu zimowego i opadów deszczu

+ 26 dni płatnego urlopu (ok. 150 euro / dzień)

+ 25% do stawki godz. za nadgodziny

Stawka brutto: od 14,50 do 16 euro / godz. (w zależności do kwalifikacji)

Zarobek miesięczny netto od 1900 do 2200 euro

+ 13 pensja świąteczna

+ 44 euro / miesiąc, bon na paliwo

Zakwaterowanie zapewnione, płatne od 300 do 450 euro miesięcznie (+ 200 € opcjonalny dodatek do kwatery ze strony pracodawcy)
!!! Usługa dodatkowa - TŁUMACZENIA !!!


Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:rekrutacja@astawork.pl wpisując w tytule maila dekarz/Olpe/PolAdministratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , e-mail: info@astawork.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.


Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Kontakt:

799956929