ASTA WORK ( nr 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz tłumaczeniami obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Pomoc kuchenna / Pracownik kuchni m/k

Weinstadt, Niemcy

praca od zaraz

Opis:
Miejsce pracy: okolice miasta Weinstadt (20 km od Stuttgartu), Niemcy
Praca aktualna jest natychmiast lub możliwie szybkim terminie
Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji
Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu, ok. 195 do 200 godz./ mies.
Dni pracy: od środy do niedzieli, ok. 45 godz./ tyg. Godziny pracy: od 10 do 19, w niedziele od 12 do 22. Poniedziałki i wtorki są wolne.

Główne zadania:
Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw
Estetyczne serwowanie dań według instrukcji kucharza
Mycie i krojenie warzyw i owoców
Dbanie o czystość miejsca pracy


Wymagania:
Doświadczenie zawodowe w restauracji na podobnym stanowisku zalecane, ale niekonieczne
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy (ok.10 km)
Aktualne badanie sanitarno – epidemiologiczne do pracy w gastronomii
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładnośćPracodawca oferuje:
Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
Stawka brutto: 11 euro / godz. (po roku pracy 12 euro / godz.)
Wynagrodzenie miesięczne netto: ok. 1500 do 1550 euro
+ Wypłata wszystkich nadgodzin
+ Napiwki od 50 do 100 euro netto / mies.
+ Darmowe wyżywienie (w dniach pracy)
+ Premia świąteczna
Zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju (prysznic, WC, internet), płatne 230 euro / mies.
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

rekrutacja@astawork.pl z tytułem maila pomockuch/Pol/DE

Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , e-mail: info@astawork.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Kontakt:

799956929