ASTA WORK ( nr 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Monter systemów wentylacji i klimatyzacji m/k
Göttingen, Niemcy

Opis:
Miejsce pracy: różne miasta na terenie północno zachodnich Niemiec
Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Göttingen
Praca jest na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie północno zachodnich Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, miesięcznie ok. 175 (40 godz./ tydzień). Na życzenie więcej godzin.
Możliwe systemy pracy: pełny etat (od poniedziałku do piątku) lub w systemie 3/1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)

Obowiązki:
Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych według schematów technicznych
Przeprowadzanie uruchomień urządzeń wraz z pomiarami
Wykonywanie prac serwisowych i naprawczych
Obsługa platform roboczych / praca na wysokości do 30 metrów

Wymagania:
Wykształcenie w zawodzie metalurgicznym lub mechanicznym, jak: hydraulik, monter instalacji, ślusarz, monter rurociągów, mechanik itp.
Doświadczenie na podobnym stanowisku, czyli jako monter branży HVAC tj. wentylacji, klimatyzacji
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Posługiwanie się elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka, wiertarka)
Brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Wymagane prawo jazdy kat. B oraz własne auto

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
+ 24 dni płatnego urlopu
Stawka brutto: 13 do 14 euro / godz. (w zależności od umiejętności i stażu pracy)
Dieta netto 6 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 1050 do 1200 euro netto miesięcznie)
Zarobek miesięczny netto ok. 2600 bis 2700 euro + nadgodziny
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika od 300 do 500 euro / mies.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

rekrutacja@astawork.pl z tytułem maila monter/went-klim/Po/DE

Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , e-mail: info@astawork.pl. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

Kontakt:

799 956 929